POLSKIE STOWARZYSZENIE STERYLIZACJI MEDYCZNEJ

Demokratycznie o zdrowiu (Podcast: 11:40 min.)

Prezes Dorota Kudzia-Karwowska o sterylizacji medycznej

Szanowni Członkowie Polskiego Stowarzyszenia Sterylizacji Medycznej

W związku z trudnym okresem epidemicznym z jakim przyszło nam się zmierzyć w ostatnich kilkunastu miesiącach jako zarząd PSSM, podjęliśmy decyzje że będziemy nadal kontynuować szkolenia w formie zdalnej. Mimo wszystko czas nie stoi w miejscu i wiele się dzieje, a w naszej branży musimy być na bieżąco i iść z duchem czasu. Dlatego wraz z firmą TZMO naszym Członkiem Wspierającym chcemy zaprosić Was do udziału w szkoleniu poświęconym nowym przepisom, które również bezpośrednio dotyczą naszego życia zawodowego. Musimy posiadać aktualną wiedzę w tym zakresie ponieważ niewiedza nie zwalnia nas od odpowiedzialności, również karnej. Serdecznie zapraszam na szkolenie, jedno z wielu, które dla Was zaplanowaliśmy. W imieniu Zarządu PSSM

 

Dorota Kudzia Karwowska

 

 

W ramach cyklu szkoleń związanych z Rozporządzeniem MDR, które przeprowadziliśmy wiosną tego roku, poruszyliśmy szereg ogólnych zagadnień dotyczących obowiązków pracowników placówek opieki zdrowotnej. Przez ostatnie miesiące mieliście Państwo możliwość skonfrontować przekazaną wówczas wiedzę z obowiązującą rzeczywistością. W związku z tym pojawia się wiele pytań i wątpliwości, z którymi zwracacie się Państwo do nas. Wychodząc naprzeciw tak zgłaszanym potrzebom, przygotowaliśmy dla Państwa kolejne spotkanie, poświęcone tematyce udostępniania wyrobów medycznych do użycia. Webinar poprowadzi mec. Katarzyna Kroner, która również odpowie na Państwa pytania. Zakres tematyczny wykładu omówiliśmy z przedstawicielami Państwa środowiska i mamy nadzieję, że spotkanie będzie pomocnym narzędziem w Państwa pracy.

Temat webinaru to " "Wprowadzanie do używania wyrobów medycznych w Instytucjach Zdrowia Publicznego”

Zapraszamy do udziału w spotkaniu w dniu 2 grudnia 2021 r. o godzinie

18:00.

 

W związku z tym, prosimy o zarejestrowanie się za pośrednictwem

formularza rejestracyjnego.

https://matopat.pl/wprowadzenie_do-uzywania_wyrobow_medycznych_w_instytucjach_zdrowia_publicznego_2_12_2012/

Po zarejestrowaniu się, na adres mailowy otrzymacie Państwo link do

transmisji spotkania na kanale Youtube.

 

Zapraszamy serdecznie!

Spółka posiada status dużego przedsiębiorcy w rozumieniu ustawy z

dnia 8 marca 2013 r. o przeciwdziałaniu nadmiernym opóźnieniom w

transakcjach handlowych.


Z radością informujemy, że z dniem 22.02.2022 r. nawiązaliśmy współpracę z Europejskim Stowarzyszeniem Czyste Leczenie (ESCL)

Zadaj pytanie

Zeskanuj kod telefonem i zadaj anonimowe pytanie

Nasza koleżanka potrzebuje naszej pomocy