POLSKIE STOWARZYSZENIE STERYLIZACJI MEDYCZNEJ

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku medycznego podjęliśmy próbę usystematyzowania i zebrania w jednym miejscu wszystkich zagadnień związanych z dekontaminacja instrumentarium medycznego. Forma skoroszytu pozwala na dołączanie kolejnych rozdziałów lub wymianę treści w przypadku aktualizacji przepisów i aktów prawnych. Pozycja którą Państwu oferujemy zawiera rozdziały dotyczące m.in. Mycia i oczyszczania, Podstaw mikrobiologii, Monitorowania procesów dekontaminacji, Prionów, Procesów maszynowego mycia-dezynfekcji, Środków ochrony indywidualnej, Stacji uzdatniania wody, Sterylizacji Nadtlenkiem wodoru, Sterylizacji parowej, Sterylizacji Tlenkiem etylenu, Uszkodzeń instrumentarium medycznego, Wyrobów medycznych, Barier sterylnych, Wody w procesach dekontaminacji, Instrumentarium chirurgiczne,Podstaw prawna i aktów normatywnych, Zasady BHP, zawiera również Słownik podstawowych pojęć i przykładowe procedury dekontaminacji.

Osoby które chcą zakupić książkę, proszone są o wysłanie email na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule Vademecum zawierający dane do faktury i adres do wysyłki. Koszt zakupu 120zł + koszt wysyłki.

Miłego czytania


Z radością informujemy, że z dniem 22.02.2022 r. nawiązaliśmy współpracę z Europejskim Stowarzyszeniem Epidemiologii i Higieny

Zadaj pytanie

Zeskanuj kod telefonem i zadaj anonimowe pytanie

Odpowiedzi na zadawane pytania